Le petit cheval de manège

03.02.2013 18:57

Tak se po dlouhé době hlásím. Ne že bych zahálela, ale času je v tom každodenním kolotoči prostě nějak málo a důležité věci odsunují ostatní, často i příjemnější, na druhou, pátou, poslední kolej. Vyrábím stále všechno možné (jak můžete vidět ve fotogalerii, kam stále přibývají nové fotky). Protože jsem slíbila, že v půlce února povedu večerní dílnu v našem rodinném centru a taky že vymyslím, co by se tam tak dalo vyrábět, vrhla jsem se na filcové brože. Jakoby na mě už teď z každého koutu doma nevypadával nějaký materiál na tvoření :-)

   

Na filcových brožích není vůbec nic složitého. Koukla jsem na net, nasála trochu inspirace a sáhla po jehle a bavlnkách.

Pár kousků jsem vyrobila a musím říct, že mě to začalo dost bavit. Řekla bych "dost muziky za málo peněz a času", co myslíte?

Úplně nejvíc se mi ale líbí tenhle fešák. Pojmenovala jsem ho (v souladu s mou zálibou ve francouzských filmech) "Le petit cheval de manège". Kdo nezná film Blbec k večeři, je ochuzen o několik záchvatů smíchu :-)