O mně / About me

Skvělý syn Daniel, nádherná dcera Lucie, černá kočka Žofka a kočičí dvojčata Sonny a Cher. Jóga, kolo, brusle, hudba, tanec, spousta knih a filmů, zahrada. Slunce, teplo, voda, přátelé a lásky. Háček, jehlice, nitě, korálky a polymerové hmoty. To je můj svět, ve kterém se cítím dobře, a kam utíkám ze zrychleného života "tam venku".

V roce 2009 jsme se dvěma kamarádkami založily občanské sdružení Bašť se baví a v září 2010 jsme otevřely Centrum pro rodinu Pohoda. Práce s dětmi ve výtvarném kroužku mě natolik nadchla, že jsem absolvovala několik seminářů týkajících se vývoje dětí jak po motorické, tak anatomické a psychické stránce. Pracovala jsem jako lektorka cvičení s dětmi od tří měsíců až po předškolní věk.

Mou velkou láskou jsou ovšem také veškeré tvůrčí činnosti. Jsem vděčná vám všem "stejně postiženým", že se na internetu dělíte o své nápady i návody, že se inspirujeme navzájem a předáváme si radost z tvoření. Ruční práce jsou pro mě především způsob realizace a velké hobby. Jsem ráda, že v tom nejsem sama...

Zdenka